facebook youtube

Guestbook


04.05.2016 21:41:49 Jarmila
koncert Nučice
Dobrý den,
děkuji s odstupem za vynikající koncert v Nučicích. Jsewm z Hostivice, takže jsem to tentokrát neměla daleko. Jsem Vaše velká fanynka a moc mně potěšil tady ten Michal Tučný z Plzně. Co říct, věrná kopie i ve vzhledu. Ale přesto, Michal byl jen jeden. Moc pozdravuji všechny z kapely, hlavně Vráťu, kterého znám coby studentka už z éry původních Ohařů, ještě ve složení Vyskočil, Jedlička, Krištof, pak tam byl tuším ještě jeden kluk Michal, který bezva válel na banjo. Když už jsme v té historii,moc mně potěšilo, že jsem našla v odkazu porty z roku 1973 mnoho písní původních Ohařů, nicméně nebyla tam moje oblíbená Ethel. Nevíte jestli bych jí někde našla?
Ale zpátky k Nučicím, bylo to moc fajn, moc se mi líbila ve Vaší verzi písnička Jirky Suchého Jo to jsem ještě žil.
No a nakonec, všichni nějak moc rychle stárneme, moje oblíbené country kapely držte se, ať se máme pořád na co těšit.
To co byla pro naše dědečky dechovka, to je pro nás 50+ country.
Hodně zdraví a pohody přeje Jarmila

26.02.2016 03:19:42 Baron
Gratuluji k rozhodnuti
Jardo chtel bych ti osobne pogratulovat k rozhodnuti nehrat na rudohnedych srazech, osobne si myslim, ze vas vzhled v kovbojskych kloboucich by byl velice provokativni, papacha urcite slusiva by byla lepsi dodatek k vasi garderobe. Hura Taxmenum, hura Jardovi Cvancarovi za prohlednuti lecky do jamy lvove.

25.02.2016 19:48:53 Petr1
Taxmeni
Pro Františka Nováka, Romana a Sejmi Kotlík. Taxmeni své vystoupení odvolávají. Co třeba lépe číst a psát bez urážek.

25.02.2016 19:48:31 Baron
Gratuluji k rozhodnuti
Jardo chtel bych ti osobne pogratulovat k rozhodnuti nehrat na rudohnedych srazech, osobne si myslim, ze vas vzhled v kovbojskych kloboucich by byl velice provokativni, papacha urcite slusiva by byla lepsi dodatek k vasi garderobe. Hura Taxmenum, hura Jardovi Cvancarovi za prohlednuti lecky do jamy lvove.

25.02.2016 06:13:50 Čvančara
Omluva
Naše vystoupením na Václavském náměstí tímto odvolávám. Původně mělo podpořit nesouhlas s islamizací Evropy, mělo se stát vyjádřením proti bagatelizaci nebezpečí islámu, který já osobně nepovažuji jen za pouhé náboženství, ale ve svých důsledcích za zvrácenou ideologii. Pořadatel však na sociálních sítích zveřejnil text, jenž je namířený proti jiné politické straně. S tím ovšem nemohu souhlasit. Za těchto okolností se Taxmeni této akce zúčastnit nemohou a nechtějí. Tímto se všem omlouvám.

22.01.2016 19:57:54 Pavel
Písničky táborových ohňů
Po pondělním rozhovoru Jardy v rádiu jsem se až včera dostal k CD/DVD Písničky táborových ohňů (vůbec sem nevěděl, že něco takového vyšlo {tu to ani v diskografii neni}), DVD sem sjel hned včera čtyřikrát. Nejlepší písnička Pampelišky a zpěv Milana. :-)
Za mě super, že jste to nahráli. Diky.

13.11.2015 19:34:45 Aleš a Jana
PŮLSTOLETÍ ČESKÉ COUNTRY
Ahoj a velký dík za včerejší skvělý večer v
pražské Lucerně, nejen Taxmenům ale i všem ostatním kapelám.

26.03.2015 16:14:02 Charlie
DRAGON RIDE
Tak,a je to tady,možná si to někteří přáli ale mnozí o tom snili,a o čem,zahrát pravým vojákům USA.Fotit,točit ať je na co vzpomínat.Bude se zde prolínat HISTORIE SE SOUČASTNOSTÍ,BUDE TO NEOPAKOVATELNÝ ZÁŽITEK.

|<  << Strana 3 / 3

Příspěvky vyjadřují názory fanoušků. Taxmeni neodpovídají za jejich obsah a nenesou právní důsledky spojené s jejich zveřejněním. Taxmeni si vyhrazují právo odstraňovat nepřijatelné příspěvky, obsahující urážky, vulgarismy, rasismus či nežádoucí reklamu.